Polska Deutsch English France Italy Russia Spain Argentina Facebook

Izabela Czarko-Wasiutycz

Izabela Czarko-Wasiutycz
Adres: 55-080 Kąty Wrocławskie ul.Polna 8m2
Telefon: 667-769-169
Strona: www.ogrodysukcesu.pl
email: ogrodysukcesu@gmail.com


Skończyła Szkołę Ustawień Hellingerowskich u Gerharda Walpera przy Instytucie w Taunusie, Kurs Pracy na figurkach i elementach statycznych u Wolfganga Deussera. Uczęszczała i uczęszcza na seminaria i warsztaty do Joy Mane, Heiko Heinrichs'a, Berta i Sophie Hellinger Wolfganga Deussera, Gerharda Walpera i innych terapeutów z Polski i Świata. Master NLP i Trener i Mówca Publiczny po akredytowanej jako jedyna w Polsce przez jednego z jej twórców Johna Gringera Akademii NLP Pawła Jana Mroza.

Od 2007 prowadzi pracę w grupie i indywidualną pracę z klientami wykorzystując metodę Nowych Cichych Ustawień Rodzin, pracę na przedmiotach statycznych i na figurkach i elementy coachingu systemowego. Wszystkie te techniki wg. niej przenikając się w pracy z człowiekiem dają możliwość stworzenia otwarcia na wewnętrzną przestrzeń i potencjał każdego z nas. Wierzy, że to co trudne może zaprowadzić każdego do większej siły i do większego spełnienia i to tam gdzie jest najtrudniej, leży nasz największy potencjał.

Przez 6 lat prowadziła swoją działalność prowadząc i nadzorując inwestycje od projektu do realizacji współpracując z klientami "wysokiego portfela", operując inwestycjami wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ma za sobą też kilkuletnią pracę na rynku korporacyjnym, gdzie od pierwszych dni odnosiła sukcesy na skalę ogólnopolską swojego sektora. Pisze artykuły i wywiady dla dziecisawazne.pl dotyczące rozwoju , świadomego bycia rodzicem i poprawiania relacji ze światem. Współpracowała jako redaktor z wolnej stopy z " M jak mama", " Dziecko" i "Świerszczyk".

*Współpracuje na stałe z Integrative Medical Center we Wrocławiu założonym przez dr Preeti Agrawal* i jej męża prowadząc coaching systemowy, terapię indywidualną i grupowe warsztaty z dziesiątkami ludzi z Polski i z zagranicy miesięcznie. Przyjmuje też prywatnie w gabinecie w Kątach Wrocławskich i prowadzi warsztaty na terenie Polski i za granicą.

PRACUJE z tematami w obszarze:
- relacji z bliskimi
- biznesu i finansów
- rozwoju osobistego
- trudnych i chorób
- niepłodności
- blokad emocjonalnych zdiagnozowanych jako fobie, czy natręctwa.
- tematyce związanej z diagnostyką dzieci ( autyzm, problemy w nauce, nadpobudliwość, przejawy agresywnych zachowań i inne)KILKA SŁÓW OSOBISTYCH...

*Ustawienia* odmieniły moje życie. Bert Hellinger jest wg. mnie mistrzem jakich coraz mniej wśród nas. Dzięki jego oddaniu tej pracy i drugiemu człowiekowi tysiące ludzi powróciło do pełni sił, życia czy własnych rodzin.

*Ustawienia *wprowadziły mnie w zupełnie nowe obszary możliwości i działania. Pierwszy kontakt z tą wspaniałą pracą miałam w 2003 roku i od tamtej pory uczyłam się tej metody i obserwowałam jej efekty na setkach ustawień i dziesiątkach warsztatów u wielu terapeutów z Polski i z zagranicy,a także na efektach własnej ustawień. Moja praca oparta jest na wiedzy i doświadczeniu jakie zdobyłam w szkole ustawień, na wielu seminariach,ale przede wszystkim na głębokiej wiedzy o drugim człowieku i prawach kierujących życiem w ogóle. To co robię płynie też najzwyczajniej z moich własnych życiowych doświadczeń,setek godzin rozmów ze wspaniałymi ludĽmi, terapeutami i ważnymi dla mnie osobami, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiam i błogosławię za to, że po prostu byli i są kiedy ich potrzebowałam i potrzebuję.

To co robię jest też oparte na głębokim szacunku do osób z którymi pracuję i do sił, które przez te procesy prowadzą zarówno mnie jak i osobę ustawianą. A tak po ludzku drugi człowiek mnie po prostu fascynuje i intryguje. I po tych kilkunastu latach kontaktu z tą wspaniałą metodą pracy wiem, że to coś większego mnie do tej fascynacji popycha. Możecie państwo ode mnie dostać w pełni w tej pracy tylko to co sama w życiu przeszłam. Dlatego tak szczegółowo opisałam swoją drogę zawodową, bo pracując z klientami np. w tematyce biznesu w pełni umiem dotrzeć do tego co jest w tym obszarze ważne. Sama doświadczyłam tutaj wiele. Podobnie w obszarze relacji z ludĽmi, pracy związanej z rozwojem dzieci i rodziną.

Stale się szkolę i pracuje sama ze sobą w technikach pracy z ludĽmi, chłonąć to co pozwala jeszcze skuteczniej otworzyć się na Siebie samą i drugiego człowieka, a osobami od których miałam przyjemność sie uczyć i zakosztować ich warsztatu pracy są między innymi : Less Brown, Paweł Jan Mróz, Mariusz Szuba, David Neenan, Ewa Foley i inni.

Niezwykłość i zwykłość ludzkich losów i niespodziewanych zwrotów w życiu każdego z nas, jest piękna i wielka zarazem. I niesie w sobie siłę. Jako matka piątki dzieci, po wielu zakrętach w życiu i wielu wspaniałych rozwiązaniach, wydawałoby się nierozwiązywalnych sytuacji wiem, że: "Mała różnica, czyni wielką różnicę"

*...Serdecznie pozdrawiam i zapraszam...*

Iza Czarko-Wasiutycz
KONTAKT W POLSCE KONTAKT W NIEMCZECH LINKIHellinger Team Polska Bert Hellinger Napisz do nas...
Email: biuro@hellingerpolska.pl Postfach 2120, D-83462 Berchtesgaden, Germany Galeria zdjęć
Dane firmy Tel.: +49 - (0) 86 52 / 65 64 65 Partnerzy
Reklama Email: info@hellingerschule.com Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by Bert Hellinger Polityka cookies