Polska Deutsch English France Italy Russia Spain Argentina Facebook

Marek Matusiewicz

Marek Matusiewicz
Adres: Warszawa
Telefon: 604-534-034
Strona: terapiaustawien.pl
email: info@terapiaustawien.pl
Początki zajmowania się metodą ustawień systemowych według Berta Hellingera rozpoczęły się u mnie w 2003 roku. Zainspirowany efektami jak i mądrością praw z niej płynących zacząłem swoją wewnętrzną podróż które trwa do dzisiaj. W ciągu ostatnich kilkunastu lat ukończyłem szereg warsztatów i seminariów prowadzonych przez: Berta Hellingera, Dr med. Ilse Kutschera, Marka Wilkirskiego, Cecilio Fernández Regojo, Joaquim Parra Marujo, Gunter Schricker i innych. Do dzisiaj nadal biorę czynny udział doskonaląc swoje umiejętności.

Brałem aktywny udział w ponad 2000 rolach reprezentując osoby z wielu różnych systemów. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów, którzy są pośrednim wynikiem ustawienia u Berta w 2003 roku (tytuł nagranego ustawienia: „Ojciec i syn”).

Kilkanaście lat pracy w korporacjach międzynarodowych , pozwoliło mi zyskać doświadczenie które wykorzystuję w coachingu systemowym. Mogłem w nich obserwować jak zmienia się jakość pracy kiedy zarządzanie odbywa się po przez członków rodzin ,a jak kiedy zarzadzaja osoby nie spokrewnione z rodzina-właścicielami. Dzięki temu doświadczeniu dobrze zrozumiałem: modele biznesu, mechanizmy i dynamiki jakie działają w organizacjach co mogę z łatwością wykorzystać dla Twojej firmy.

Konstelacje systemowe są dla mnie najszybszą metodą jaką poznałem w dotarciu do informacji. Pozwala uwolnić się od tego co nie pozwala czerpać z życia pełnymi garściami by cieszyć się samym faktem, że żyjemy.

Prywatnie- uwielbiam jogę, celebrację daru jakim jest życie i wędrówki górskie.

Zapraszam na sesje indywidualne
jak również warsztaty grupowe organizowane w większych miastach w Polsce.

Doskonale odnajduje się również w tematyce coachingu systemowego dla firm.
KONTAKT W POLSCE KONTAKT W NIEMCZECH LINKIHellinger Team Polska Bert Hellinger Napisz do nas...
Email: biuro@hellingerpolska.pl Postfach 2120, D-83462 Berchtesgaden, Germany Galeria zdjęć
Dane firmy Tel.: +49 - (0) 86 52 / 65 64 65 Partnerzy
Reklama Email: info@hellingerschule.com Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by Bert Hellinger Polityka cookies