Polska Deutsch English France Italy Russia Spain Argentina Facebook

Małgorzata Przygońska

Małgorzata Przygońska
Adres: 03-128 Warszawa. ul Świderska 106/13
Telefon: 601-345-425
Strona: www.zwiazki.com.pl
email: malgosiaprzygonska@zwiazki.com.pl
Świadomie wybrałam pedagogikę resocjalizacyjną i pracę w więziennictwie. Ponad 2o lat poznawałam siebie w relacji z drugim człowiekiem pozbawionym wolności i ograniczającym systemem. Na co dzień obcowałam z cierpieniem, odrzuceniem, przemocą i brakiem miłości. To miejsce stanowiło wyzwanie dla mnie do utrzymywania wysokich wibracji i budowania szczęśliwych relacji. Doświadczenie życiowe i terapeutyczne ( pracowałam z alkoholikami, narkomanami i niepełnosprawnymi psychicznie) było dla mnie doskonałą lekcją wychodzenia z własnych ograniczeń i inspiracją do wniesienia zaufania i wiary w możliwość tworzenia i budowania lepszego, świadomego życia.

W 2004 roku dzięki ustawieniom dowiedziałam się, że mam innego ojca. Odnalazłam przyrodnie siostry i swoją tożsamość, Dzięki prawdzie doświadczyłam wglądu i głębokiej przemiany, która przełożyła się na życie moje i moich dzieci. Metoda zafascynowała mnie na tyle, że zgłębiałam jej tajniki u Berta Hellingera na Kursie Mistrzowskim, u Joy Mane, Gerharda Walpera , Wolfganga Deussera i innych. Pracuję nią systematycznie.

Razem - od zawsze znaczyło dla mnie więcej niż samodzielnie, niż osobisty sukces, osiągnięcie, realizacja, dlatego też głównie pracuję z parami, relacjami w rodzinie i firmie. Prowadzę stronę www.zwiazki.com.pl , gdzie zamieszczam publikacje, filmy i odpowiadam na pytania.

Napisałam książkę „Dotyk Serca - droga do poznania siebie”, oraz Karty Mocy , które dla uważnego czytelnika mogą być inspiracją i przyczynkiem do rozwoju. . Łączę umiejętności z różnych dziedzin. Jestem nauczycielem sztuki Vedic Art, Mistrzem NLP, studiowałam Hunę, Cyfrologię, Koloroskop, Matrycę Krystaliczną i inne. Prowadzę od lat Warsztaty Świadomego Rozwoju wg. własnej metody oraz praktykę psychoterapeutyczną.

Zapraszam Małgorzata Przygońska
KONTAKT W POLSCE KONTAKT W NIEMCZECH LINKIHellinger Team Polska Bert Hellinger Napisz do nas...
Email: biuro@hellingerpolska.pl Postfach 2120, D-83462 Berchtesgaden, Germany Galeria zdjęć
Dane firmy Tel.: +49 - (0) 86 52 / 65 64 65 Partnerzy
Reklama Email: info@hellingerschule.com Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by Bert Hellinger Polityka cookies