Polska Deutsch English France Italy Russia Spain Argentina Facebook

Apolonia Rdzanek

Apolonia Rdzanek
Adres: 30-009 Kraków ul.Poznańska 10
Telefon: 604-460-166
Strona: www.apoloniardzanek.pl
email: biuro@apoloniardzanek.pl
Apolonia Rdzanek – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej indywidualnej i grupowej. W ramach rozwoju osobistego i zawodowego uczestniczyła w szkoleniach i seminariach prowadzonych przez Polski Instytut Ericksonowski i Sekcję Terapii Rodzin PTP. Ukończyła dwuletnie szkolenie podyplomowe „Podejście systemowe w terapii rodzin” prowadzone przez zespół Zakładu Terapii Rodzin przy Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum UJ.

Terapeuta w zakresie Terapii Systemowej Rodzin wg Nowych Ustawień Berta Hellingera. Regularnie pogłębia swoje doświadczenie uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez Berta Hellingera, Heiko Hinrichsa, Gerharda Walpera i Wolfganga Deussera. Absolwentka Szkoły Gerharda Walpera Taunus-Institute für Systemaufstellungen.

Od 20 lat zajmuje się pracą z ciałem i oddechem. Szczególnie interesuje się relacją umysł a ciało oraz zagadnieniami związanymi z psychosomatyką. Jest także nauczycielką jogi i ajurwedyjskim doradcą żywieniowym. Swoim doświadczeniem i wiedzą chętnie dzieli się z innymi organizując różnego rodzaju warsztaty, wykłady i szkolenia.
KONTAKT W POLSCE KONTAKT W NIEMCZECH LINKIHellinger Team Polska Bert Hellinger Napisz do nas...
Email: biuro@hellingerpolska.pl Postfach 2120, D-83462 Berchtesgaden, Germany Galeria zdjęć
Dane firmy Tel.: +49 - (0) 86 52 / 65 64 65
  Email: info@hellingerschule.com RODO
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by Bert Hellinger Polityka cookies