Polska Deutsch English France Italy Russia Spain Argentina Facebook

Barbara Pacak

Barbara Wiklik-Pacak
Adres: 81-862 Sopot ul.Mazowiecka 34C/3
Telefon: 662-728-438
Strona:  
email: pacak.basia@gmail.com


Nazywam się Barbara Wiklik - Pacak. Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, certyfikowaną psychoterapeutką i pedagogiem.

Zapraszam Państwa do rozejrzenia się po świecie, z którego rzadko zdajemy sobie sprawę - przeczuwamy jego istnienie lub nie mamy o nim pojęcia. W pracy będziecie Państwo mieli okazję skupić się na subtelnych, zazwyczaj pomijanych w codziennym życiu doświadczeniach. A jednak świadomość tych niewielkich umykających uwadze doznań pozwala nam w nowy sposób spojrzeć na pojawiające się w naszym życiu problemy ze zdrowiem i w związkach międzyludzkich.

W pracy korzystam z nowatorskich metod, które są wynikiem naukowych badań nad związkami pomiędzy psychologią a fizyką kwantową i wiedzą wywodzącą się z tradycji duchowych.

Spotkania, w których będziecie uczestniczyć opierają się na idei, że wszystkie nawet najstraszniejsze wydarzenia niosą ze sobą swoje własne milczenie - Tajemnicę, której odkrycie nas zmienia.

Posiadam wieloletnie doświadczenia w pracy psychoterapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Pracowałam w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień. Pomagałam rodzinom w sytuacjach kryzysowych, ofiarom i sprawcom przemocy domowej, krzywdzonym i wykorzystywanym seksualnie dzieciom. Mnogość doświadczeń terapii indywidualnej i grupowej, Warsztaty i seminaria tematyczne dla psychologów, pedagogów szkolnych, pracowników socjalnych, rodziców. Wyjeżdżałam na kolonie z dziećmi z rodzin alkoholowych, w sądzie broniłam osób poszkodowanych przez przemoc domową i mobbing instytucjonalny. *Znaczące seminaria i warsztaty,* w których uczestniczyłam to m.in. Gestalt, Krótkoterminowa Terapia Rodzin, Psychologia Zorientowana na Proces, Ustawienia Systemowe tzw. konstelacje rodzinne. Ukończyłam Podyplomowe Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, odbyłam profesjonalne szkolenia z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia i TrzeĽwości w Warszawie.


Sięgnijmy wspólnie po ten uzdrawiający, pełen kreatywnej energii potencjał
KONTAKT W POLSCE KONTAKT W NIEMCZECH LINKIHellinger Team Polska Bert Hellinger Napisz do nas...
Email: biuro@hellingerpolska.pl Postfach 2120, D-83462 Berchtesgaden, Germany Galeria zdjęć
Dane firmy Tel.: +49 - (0) 86 52 / 65 64 65
  Email: info@hellingerschule.com RODO
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by Bert Hellinger Polityka cookies