Polska Deutsch English France Italy Russia Spain Argentina Facebook

Agnieszka Ziembińska

[Agnieszka Ziębińska]
Adres: Łódź
Telefon: 507-053-125
Strona: www.spelnionemarzenia.pl
email: agaziembinska@gmail.comTerapeutka Nowych Ustawień Rodzin metodą Berta Hellingera. Wiedzę i doświadczenie na temat ustawień zdobyła podczas wielu godzin warsztatów, seminariów, wykładów otwartych, spotkań treningowych zarówno w Polsce, jak i za granicą u boku takich nauczycieli jak B. Hellinger, S. Hellinger, G. Walper, W. Deusser. Absolwentka Szkoły Gerharda Walpera Taunus-Institute für Systemaufstellungen.

Interesuje się relacją umysł i ciało oraz zagadnieniami związanymi z psychosomatyką, włączając w to wiedzę z Recall Healing. Praktykuje Buddyzm Diamentowej Drogi. Zainteresowana jest leczeniem holistycznym ducha, emocji i ciała. Jest także masażystką: stosuje masaż klasyczny, tajski, refleksoterapię, masaż tybetański: praca na punktach i merydianach, masaż muszlami i kamieniami. Swoją wiedzę czerpie ze starożytne j szkoły medycyny tybetańskiej, ustala typologie ciała na bazie moczu, pulsu i języka i na tej podstawie dobiera dietę, styl życia i sposoby leczenia . Swoim doświadczeniem i wiedzą chętnie dzieli się z innymi organizując różnego rodzaju warsztaty, szkolenia i prowadząc sesje indywidualne.

Posiadła też wiedzę z zakresu tematycznego "Pojednanie z rodzicami poprzez wizualizację” Współodczuwając prowadzi osobę z którą pracuje, poprzez wglądy, intuicję , wizualizację, medytację i wewnętrzne ustawienia. Pozwala się prowadzić, mając równocześnie na uwadze to, jak bardzo należy mieć pokorę w obliczu tego, co przynosi życie i Los.

Psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem psychologicznym, specjalizacja: terapia Gestalt i Ustawienia Systemowe metodą Berta Hellingera. Do pracy używa również wiedzy zaczerpniętej z Totalnej Biologii. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, pracy zespołowej , kreatywności i relaksacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa trenera, psychoterapeutki. Prowadząc szkolenie zwraca dużą uwagę na indywidualne podejście do uczestnika, dba aby miał optymalną przestrzeń do rozwoju i nauki. Z natury jest wiecznym wędrowcem, podróżnikiem, artystką życia. Spełnia swoje marzenia z dzieciństwa. Zwiedziała Indie, Nepal, Bhutan, Egipt, Guatemalę. Odwiedziła niemal całą Europę. Przed nią do odkrycia jeszcze Peru i Tybet - kolebki mocy naszej Matki Ziemi. Jednak miejscem do którego zawsze wraca jest Łódź

KONTAKT W POLSCE KONTAKT W NIEMCZECH LINKIHellinger Team Polska Bert Hellinger Napisz do nas...
Email: biuro@hellingerpolska.pl Postfach 2120, D-83462 Berchtesgaden, Germany Galeria zdjęć
Dane firmy Tel.: +49 - (0) 86 52 / 65 64 65 Partnerzy
Reklama Email: info@hellingerschule.com Reklama
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by Bert Hellinger Polityka cookies