Polska Deutsch English France Italy Russia Spain Argentina Facebook
Hellinger® sciencia w Polsce

Warsztat superwizyjny w Warszawie
10 - 13 maja 2018

Jak odnosić sukcesy w pracy ustawieniowej?
Jak działać i zarządzać owocnie?
Wypalenie zawodowe w pracy ustawieniowej[Wolfgang Deusser] Prowadzący:

Wolfgang Deusser - żonaty, ojciec pięciorga dzieci, pedagog socjalny, studiował pedagogikę, filozofię i psychologię w Bambergu, Mainz, Frankfurcie i Darmstadt. Zawodowo zajmuje się doradztwem wychowawczym, psychiatrią, pracą z młodzieżą. Jest trenerem kształcenia osób dorosłych. Wykładowca w Wyższej Szkole Zawodowej w Darmstadt, w Instytucie Odenwald oraz w Międzynarodowej Szkole Hellingera / prywatny uniwersytet J.Monneta. Prowadzi własny gabinet od 1998 roku. Terapeuta systemowy i superwizor, pracuje metodami niekonwencjonalnymi w obrębie psychoterapii. Posiada wykształcenie z zakresu terapii rozmową, NLP, psychologia energetyczna i terapia traumy. Certyfikowany terapeuta Europejskiego Zrzeszenia Psychoterapii (EAP). Ustawienia rodzin prowadzi od 1995 roku. Jest jednym z wykładowców z zakresu ustawień rodzin w Międzynarodowej Szkole Hellingera w wielu krajach świata oraz jednym z najbliższych współpracowników Berta i Sophie Hellinger.


Więcej kompetencji, klarowności i sukcesów
w pracy ustawieniowej, doradztwie oraz zarządzaniu

Spełnione i owocne działanie, bez wypalenia zawodowego, osądu, mieszania. Pogłębienie wiedzy dla zaawansowanych. Refleksja oraz superwizja własnych działań doradczych oraz pracy z zakresu systemowego dla osób które ukończyły certyfikat podstawowy w Szkole Nowych Ustawień w Ciszy. Dla doradców, osób pracujących na stanowiskach kierowniczych, psychologów, pedagogów, kadry wspierającej itp, którzy w swojej pracy z ludĽmi chcieliby o wiele szybciej docierać do sedna oraz działać efektywniej w służbie sukcesu, życia i miłości. Dla wszystkich pracujących aktywnie przy pomocy ustawień, czy to w pracy indywidualnej, czy też grupowej, którzy poszukują dróg pogłębiania wiedzy, kompetencji i umiejętności.

Sukcesów oraz spełnienia w doradztwie i zarządzaniu szukamy często mając na uwadze nasze JA, jako coś co jest oddzielone od prowadzenia i wsparcia przez jakąś większą siłę. Nasi klienci również pozostają często uwięzieni przez ich własnego JA., oraz oddzieleni od tego co pomaga i przynosi rozwiązanie, od danych nam z góry praw miłości, które to pozwalają spełniać się naszemu życiu.

Kiedy jako osoby pracujące z ustawieniami, doradcy, menadżerowie, popatrzymy wraz z klientem lub współpracownikiem ponad to, co zawęża, co staje na pierwszym planie, zobaczymy wtedy zupełnie inne przeszkody i inne rozwiązania. Związane jest to z ludĽmi, którzy współgrają z naszym życiem i zawodem zarówno wspierająco jak i w sposób przynoszący osłabienie. Razem oddajemy się zatem duchowemu ruchowi, prowadzącemu ponad tym, co na pierwszym planie, aż dotrzemy do zaskakujących wglądów i wynikających z nich kroków. Nasze działanie, doradztwo oraz zarządzanie staje się inne. Coś większego przejmuje i prowadzi, pozwala nam mieć udział w swojej wiedzy, miłości i w sednie oddania się do cna życiu.

Treści:

Superwizja przeznaczona między innymi dla:


Podczas pracy grupy superwizyjnej będzie możliwość wyjaśnienia oraz ustawienia własnej sytuacji zawodowej. Poprowadzi to do większej jasności, kompetencji i wiedzy w zawodzie w ramach praktyki zawodowej lub też w obszarze przedsiębiorstwa.
Ustawimy również problemy z kolegami w pracy, współpracownikami i przełożonym. Zajmiemy się też tak zwanym trudnym przypadkiem – na przykład kiedy dochodzimy w pracy z klientem do pewnej granicy.

Podamy Państwu przy tym najnowsze informacje dotyczące pracy ustawieniowej. Nowości w osiągnięciach Berta i Sophie Hellinger ostatnich lat doświadczymy w ustawieniach rodzin „bez słów”.

Wiodącym tematem będzie - Pomaganie oraz zarządzanie bez wypalenia zawodowego - ćwiczenia, medytacje, ustawienia w ciszy, które pozwolą nam przyjąć właściwą postawę potrzebną w pracy pozbawionej syndromu burn out. Nauczymy się wycofywania, czekania, aż coś większego, z zewnątrz, włączy się, aby poprowadzić do rozwiązania. Nagle nasze działania stają się łatwiejsze oraz prowadzone są przez większą miłość. Nasze działania, nasze zarządzanie oraz nasze pomaganie staną się owocne i pełne sukcesów – dla nas, naszych współpracownikow oraz ludzi z naszego najbliższego otoczenia.

Anna Choińska & Gerhard Walper
Hellinger Team Polska
Miejsce: Warszawa ul. Foksal 3/5 Centrum Prasowe Foksal

Czas zajęć: dzień godz.  
czwartek10.05.2018 15.00-19.30 w tym przerwa
piątek 11.05.2018 09.30-19.30 w tym przerwa
sobota 12.05.2018 09.30-19.30 w tym przerwa
niedziela13.05.2018 09.30-13.00 w tym przerwa

Inwestycja: 950 zł

Sposób zapłaty: wpłata 450 zł przelewem na rachunek bankowy rezerwuje miejsce na warsztacie. Pozostała część przelewem lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

Wpłata na rachunek bankowy:
Robert Choiński 55-120 Oborniki Śl ul. Chopina 3
ING Bank Śląski 81 1050 1575 1000 0090 7408 5805

Wypełnij formularz rezerwacji miejsca

Imię i Nazwisko:
Telefon
Email
RACHUNEK : osoby, które chcą otrzymać rachunek prosimy o podanie danych w poniższych polach:
w przeciwnym wypadku kliknij "wyślij formularz"
Nazwa Firmy
Ulica Nr
Kod Miasto
NIP
 
KONTAKT W POLSCE KONTAKT W NIEMCZECH LINKIHellinger Team Polska Bert Hellinger Napisz do nas...
Email: biuro@hellingerpolska.pl Postfach 2120, D-83462 Berchtesgaden, Germany Galeria zdjęć
Dane firmy Tel.: +49 - (0) 86 52 / 65 64 65
  Email: info@hellingerschule.com RODO
Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by Bert Hellinger Polityka cookies